ГоловнаСвітВатикан має намір проголосити покровителя інтернету

Ватикан має намір проголосити покровителя інтернету

Карло Акутис, який у 2006 році у віці 15 років помер від лейкемії в Мілані, може бути зарахований до лику святих католицької церкви — там він стане покровителем інтернету,інформує hromadske з посиланням на  NBC News.

В жовтні 2020 року Ватикан планує завершити процедуру беатифікації Акутиса — тобто його визнання церквою як людини, яка увійшла до раю і може заступатися за тих, хто молиться в її ім’я. Це остання сходинка перед зарахуванням людини до лику блаженних.

Італійського хлопця, який народився в Лондоні, за життя назвали «комп’ютерним генієм». Він самотужки на домашньому комп’ютері навчився програмувати й створив вебсайт, на якому зібрав колекцію чудес світу. Також за життя хлопець допомагав безхатькам і своїм однокласникам, яких цькували.

У віці 15 років у Карло виявили лейкемію — рак крові. Від неї він помер у Мілані. Сталося це в 2006 році. Після цього до Ватикану неодноразово зверталися із закликами канонізувати Акутиса. Святий Престол нещодавно приписав йому диво: бразильський хлопчик, який молився до нього, вилікувався від тяжкої хвороби.

Якщо Ватикан припише Акутису ще одне диво –  він буде зарахований до лику блаженних і стане покровителем інтернету. Усього католицька церква визнає понад 10 тисяч святих, але серед них майже немає дітей або підлітків — як і покровителів сучасних технологій.

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано