ГоловнаСуспільствоВ Україні розробляють “Мапу допомоги” постраждалим від домашнього насильства

В Україні розробляють “Мапу допомоги” постраждалим від домашнього насильства

Мінсоцполітики розробляє інтерактивну мапу спеціалізованих служб підтримки для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Головна ідея створення “Мапи допомоги” – швидкий пошук контактної інформації, щоб повідомити про вчинення домашнього насильства та організувати надання допомоги постраждалим особам, повідомляють на сайті міністерства.

“Для оперативного реагування та надання допомоги особам постраждалим від домашнього насильства Мінсоцполітики розробляє інтерактивну мапу, на якій у розрізі областей будуть нанесені контакти спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб та контактні дані персонально відповідальних осіб за протидію домашньому насильству на рівні обласних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міських, сільських, селищних рад”,- ідеться у повідомленні.

Враховуючи активне впровадження диджиталізації, перспективним завданням Мінсоцполітики визначає забезпечення:

  • поширення “нульової толерантності” до насильства,
  • поширення інформації про отримання спектру послуг (з урахуванням правил конфіденційності) серед громадськості шляхом перезавантаження інформаційних додатків у формат QR-коду для легкого сканування камерою мобільного телефону,
  • створення зручних інформаційних сервісів (пошукових фільтрів та інформаційних карт), доступних для населення.

Пропозиції, зауваження та рекомендації громадськості приймаються за електронною адресою: [email protected]

Поширити:
Немає коментарів

Залиште коментар

error: Увага: Копіювання заблоковано