ГоловнаСуспільствоУ школи – в масках? МОЗ затвердило рекомендації з навчання з 1 вересня

У школи – в масках? МОЗ затвердило рекомендації з навчання з 1 вересня

Навчанню – бути! І не дистанційному, а традиційному. Щоправда, з низкою нововведень. Головний державний санлікар Віктор Ляшко затвердив рекомендації щодо організації навчання у школах та ВНЗ в умовах карантину, які вступають в дію з 1 вересня.

Потрапити до школи та університету можна буде лише у масці або респіраторі. Батьків до закладів не пускатимуть. Виняток становлять лише випадки, коли ті супроводжують осіб з інвалідністю.

На вході перевірятимуть температуру. Але не в усіх. Першочергово – у працівників закладу освіти. А ось для учнів та студентів температурний скринінг є не обов’язковим.

Як зазначають у МОЗ, носити маску обов’язково поьтрібно під час пересування територією закладу. Втмі, її можна буде зняти під час занять. Перед початком занять викладачі опитуватимуть учнів і студентів про їхнє самопочуття.

Керівництву закладів порадили адаптувати освітній процес так, аби уникати скупчення людей.Керівництво закладів освіти має дбати про регулярне провітрювання приміщень, дезінфекцію поверхонь та обладнати місця для обробки рук антисептиком.

За можливості, МОЗ радить проводити заняття на свіжому повітрі, розділити час початку і закінчення занять для різних класів та груп та мінімізувати переміщення людей між різними приміщеннями.

А що ж їдальнями? Тут новини втішні: їх не закриватимуть. Однак, формат дещо зміниться: шведські столи будуть заборонені,страви видаватимуть виключно працівник їдальні.Персонал працюватиме в масках та рукавичках і регулярно їх змінюватиме.А дистанція між усіма місцями в їдальні має становити не менш як 1,5 метра.

 

 

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано