ГоловнаУкраїнаКорисні новиниРечі, які краще прибрати з автомобіля влітку

Речі, які краще прибрати з автомобіля влітку

Ви можете вважати їх корисними та абсолютно безпечними. Але влітку ці предмети, які точно є у вашій автівці, можуть стати вкрай небезпечними. «Новини Сьогодні» підготували рейтинг вибухонебезпечних речей, які краще витягнути з автівки на жаркий сезон.

Тара з бензином «провсяквипадок». Особливо небезпечною є пластикова тара з пальним. Все тому, що вона не призначена для зберігання бензину та може просто лопнути у мить. А при високих температурах та перегріванні взагалі здатна вибухнути. Також радимо прибрати з багажника пластикову тару з ацетоном, або ж іншими авто-засобами. Такі леткі речовини є токсичними та також можуть спалахнути при перегріві.

Запальничка – іще одна небезпечна річ у вашій автівці влітку. Газ,що знаходиться всередині неї,під час спеки розширюється, що може призвести до вибуху.

Іще одна маленька, але небезпечна річ у вашому авто влітку – це балончики.Це стосується і звичайних туристичних газових балончиків, так і балончиків з фарбою.

Обережним потрібно бути також з туристичним балончиком з газом. Вибух такого предмету може крім авто і водія також нашкодити оточуючим машин і людям. При цьому можливі летальні наслідки.

Не забувайте про елементарні правила безпеки та дбайте про себе та своє авто.

Як раніше повідомляли «Новини Сьогодні», на заході України – загроза нової інфекції.

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано