ГоловнаПолітикаРада продовжила мораторій на стягнення майна за валютними кредитами

Рада продовжила мораторій на стягнення майна за валютними кредитами

Мораторій на стягнення майна, що діяв з 2014 року, продовжується ще на півроку з врахованими пропозиціями президента.

Нардепи в середу, 16 вересня, ухвалили закон про мораторій на стягнення майна громадян, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті. “За” проголосували 297 депутатів.

Як повідомляє korrespondent, депутати також підтримали пропозиції президента Володимира Зеленського. Раніше він зазначив, що прийнятий Радою закон створює правову колізію з приводу майна, яке не може бути вилучено.

Зеленський запропонував виключити із закону пункт 2, який розширює предмет мораторію.Із закону виключається положення, за яким “не може бути примусово стягнуто (відчужене без згоди власника) інше майно (майнові права), в тому числі, за договорами застави / іпотеки або згідно з кредитним договором”.

Продовжено мораторій на стягнення майна, якщо таке “нерухоме житлове майно використовується як місце постійного проживання позичальника / майнового поручителя або є об’єктом незавершеного житлового будівництва, за умови, що у позичальника або майнового поручителя у власності немає іншого нерухомого житлового майна”.

 

 

Поширити:
Теги
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано