ГоловнаТоп новиниНацбанк представив нові правила користування електронними грошима

Нацбанк представив нові правила користування електронними грошима

У Нацбанку – нові правила, які  зроблять користування електронними грошима більш прозорим та захищеним.

Як повідомляє пресслужба Нацбанку, по-перше, зміни стосуються ідентифікації користувачів. Тепер банки перевірятимуть кожного, хто відкриває електронний гаманець для різних операцій. Наприклад, чи існує така фізична чи юридична особа, на ім’я якої відкрили гаманець. А перекази за допомогою електронних коштів матимуть інформацію про платника та одержувача.

Але ідентифікація користувачів не потрібна, якщо операція здійснюється із використанням заздалегідь вже оплаченої картки, та у разі оплати товарів за допомогою електронного гаманця, який був створений лише для проведення цієї самої операції.

Зміни торкнулись і лімітів: якщо користувача ідентифіковано, то для нього скасовується обмеження щодо сум та електронних грошей, на які здійснюються розрахунки та перекази. На електронному гаманці, який поповнюється, може зберігатися сума до 400 тисяч гривень.

Для кращого захисту користувачів Нацбанк висунув певні вимоги перед банками: укладення договору із користувачем про відкриття електронного гаманця та неможливість надавати кредит із коштів, які отримані як за випущені електронні гроші.

 

Поширити:
Немає коментарів

Залиште коментар

error: Увага: Копіювання заблоковано