ГоловнаСуспільствоНа кордоні з Угорщиною відкрились усі пункти пропуску

На кордоні з Угорщиною відкрились усі пункти пропуску

З 29 червня, з 1:00 на кордоні з Угорщиною повністю відновили роботу чотирьох пунктів пропуску: «Вилок — Тисабеч», «Лужанка— Берегшурань», «Косино — Барабаш» та «Дзвінкове — Лонья».

Як повідомляє Держприкордонслужба, станом на 8:00 ранку ці пункти пропуску вже перетнули 625 осіб, в тому числі 185 – на в’їзд в Україну та 440 – на виїзд з України. Тепер працюють всі п’ять пунктів пропуску.

Прикордонники нагадують українцям, які планують поїздку до Угорщини на короткий термін, що на карантин не відправляють громадян України, які в’їжджають в 30-кілометрову зону. Від таких осіб не вимагають додаткових підтверджуючих документів для в’їзду, але вони повинні залишити територію Угорщини протягом 24 годин.

Для українців, які планують їхати в Угорщину з транзитною метою, в’їзд на територію Угорщини дозволяється цілодобово при наявності в особи документа про постійне місце проживання, дозволу на перебування, дозволу на проживання, візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування в країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни. Також  особа повинна надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 і не мати ознак підозри на інфекцію.

Як раніше повідомляли «Новини Сьогодні», коронавірус в Україні пішов на спад.

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано