ГоловнаТоп новиниМайже тисяча нових хворих на COVID-19 за добу: де можуть посилити карантин

Майже тисяча нових хворих на COVID-19 за добу: де можуть посилити карантин

В Україні за минулу добу коронавірус виявили у 948 людей. Як повідомляють у Центрі громадського здоров’я, найбільше нових випадків за останню добу виявили у Львівській (168), Рівненській (111), Закарпатській (93) областях та у місті Київ (140).

З початку епідемії в Україні коронавірус виявили у 42 тисяч 65 людей, зокрема у 3086 дітей та 6515 медиків. З них 18 701 пацієнт одужав, а 1110 — померли від ускладнень. Зараз в Україні все ще хворіє 22 тисячі 254 людини.

У зв’язку з ситуацією, головні санітарні лікарі 13 областей України будуть звертатися до комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо посилення карантинних заходів на цих територіях. Це пов’язано з перевищенням низки критеріїв щодо розповсюдження коронавірусу, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 27 червня.

«В умовах адаптивного карантину ми побачили різке зростання в деяких областях — збільшення кількості нових випадків, погіршення динаміки, різке заповнення ліжок у лікарнях, які виділені під COVID-19. Тобто ті критерії, які у нас визначені в постанові, перебільшені по 13 областях нашої країни — це і західні області, і місто Київ», — зазначив Степанов.

У цих регіонах буде відповідне подання від головних санітарних лікарів областей до регіональних комісій, які будуть ухвалювати рішення щодо посилення карантинних заходів.

Міністр охорони здоров’я пояснив, що посилення карантину може стосуватися роботи міського транспорту, спортивних закладів, а також дошкільних і «решти закладів, які є в країні».

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано