ГоловнаСвітЛітаючий автомобіль здійснив перший політ з людиною

Літаючий автомобіль здійснив перший політ з людиною

Японська компанія SkyDrive Inc. розробила літаючий автомобіль, який здійснив перший тестовий політ з людиною на борту

Винахід, схожий на мотоцикл з гвинтовими крилами, піднявся на кілька метрів над землею і чотири хвилини перебував у повітрі, повідомляє rubryka з посиланням на Associated Press.

Головний розробник проекту Томохіро Фукузава зазначив, що подібний винахід може стати реальним продуктом для продажу вже у 2023 році, і додав, що вирішальним чинником у розробці є безпечність польоту.

Поки машина може літати до 10 хвилин, але якщо розробник зможе збільшити цей час до 30 хвилин, то автівка матиме більший потенціал, і її можна буде, наприклад, експортувати у Китай, додав Фукузава.

На відміну від літаків і вертольотів, транспортні засоби електричного вертикального способу зльоту та посадки передбачають переміщення від точки до точки. Вони можуть літати автоматично, тому не потребують водіїв.

Японські посадовці заявляють про можливість використання літаючого транспорту у віддалених районах, а також для надання допомоги під час катастроф. Уже розроблено “мапу ділових послуг” з використанням винаходу до 2023 року, а розширене комерційне використання планується запровадити до 2030-х років.

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано