ГоловнаСвітКордони ЄС для українців залишаються закритими

Кордони ЄС для українців залишаються закритими

За останні два тижні число нових випадків COVID-19 в Україні перевищує середній показник по Євросоюзу. Тож з 1-го липня українців до ЄС ще не пускатимуть.

Як повідомляє korrespondent, у Євросоюзі визначили критерії, за якими будуть впускати громадян країн, що не входять до ЄС.  З 1 липня відкривається в’їзд для країн, де рівень зараження нижчий, ніж середній у Європі. В Україні число нових випадків за останні два тижні перевищує середній показник по ЄС.

Рівень зараження в ЄС становить менше 20 осіб на 100 тисяч населення, в Україні він перевищує показник у 50. До першої редакції списку країн, громадянам яких дозволять в’їжджати до ЄС, увійдуть менше 20 держав (Алжир, Австралія, Канада, Грузія, Японія, Чорногорія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай, Андорра, Сан-Марино, Монако, Ватикан). Китай буде внесений до списку, якщо він також відкриє свої кордони для мандрівників із ЄС.

Список третіх країн, чиїм громадянам буде відкритий в’їзд до ЄС, оновлюватиметься кожні два тижні з урахуванням розвитку подій, погодили європейські дипломати.

Як раніше повідомляли «Новини Сьогодні», ЗНО з математики буде обов’язковим.

 

 

 

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано