ГоловнаСуспільствоХасиди заблокували дорогу на кордоні з Білоруссю. Україна стягнула військову техніку

Хасиди заблокували дорогу на кордоні з Білоруссю. Україна стягнула військову техніку

На українсько-білоруському кордоні  – напружена ситуація через наплив великої кількості хасидів-паломників. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Кілька сотень людей заблокували дорогу на нейтральній зоні між кордонами України та Білорусі. Через це з боку білоруського пункту пропуску утворилася величезна черга з вантажівок.

Для забезпечення порядку стягнули додаткові сили українських прикордонників, які перекрили дорогу військовою технікою.

Тим часом, МЗС України звернувся до білоруської сторони з проханням не оформляти на виїзд в Україну громадян, які не підпадають під категорію винятків.Про це повідомила пресслужба МЗС у вівторок, 15 вересня.

«Протягом останньої доби на українсько-білоруській ділянці державного кордону фіксується прибуття груп іноземних громадян, які, незважаючи на обмеження в’їзду, намагаються потрапити до України для святкування Рош ха-Шана», – йдеться в повідомленні.

У МЗС нагадали, що Кабмін своєю постановою №641 закрив кордон для іноземців до 28 вересня. Виняток – тільки для деяких категорій осіб.

«З метою запобігання незаконного проникнення до України груп іноземців, МЗС України звернувся до білоруської сторони з клопотанням не здійснювати оформлення на виїзд до України осіб, які не підпадають під категорію винятків», – додали у відомстві.

 

 

 

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано