ГоловнаСуспільствоДитсадки та школи у «червоній зоні» не зачинятимуть: деталі

Дитсадки та школи у «червоній зоні» не зачинятимуть: деталі

Кабмін України в середу, 16 вересня, дозволив роботу закладів освіти в червоній зоні і послабив обмеження для помаранчевої зони.

Рішення про заборону роботи дитсадків і шкіл буде прийматися державною і регіональною комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), повідомляє korrespondent.

“Забороняється відвідування закладів дошкільної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти на адміністративно-територіальних одиницях регіону, на яких встановлено зелений, жовтий чи помаранчевий рівень епіднебезпеки, в разі, якщо на самоізоляцію через контакт з пацієнтом із підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більше 50% класів. Повна заборона роботи закладів освіти на території з червоним рівнем епіднебезпеки приймається тільки спільним рішенням комісій з ТЕБ та НС”, – зазначив під час засідання уряду міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Також Кабінет міністрів дозволив перевезення в громадському транспорті більше 50% посадочних місць і роботу закладів культури для помаранчевої зони. Для закладів культури також скасували норму про 50% заповненості. Однак на входах в такі установи (кінотеатри, театри і т.д.) повинна бути вивішена інформація про загальну площу установи і можливу максимальну кількість відвідувачів.

 

 

 

 

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано