ГоловнаТоп новиниЗеленський анонсував реформу у сфері соцпослуг з догляду за людьми похилого віку

Зеленський анонсував реформу у сфері соцпослуг з догляду за людьми похилого віку

Під час візиту до Харкова, де напередодні в нелегальному пансіонаті під час пожежі загинули 15 людей, Володимир Зеленський наголосив на потребі  врегулювання надання соціальних послуг з догляду за людьми похилого віку та людьми з інвалідністю.

“Будуть законодавчі ініціативи, повинна бути реформа. Люди зможуть отримувати нормальні якісні послуги. Я думаю, що як приватні послуги повинні бути, так і комунальні послуги – ми повинні відкрити, як би там це не звучало, але таку соціальну допомогу, такий ринок справедливих соціальних послуг має бути відкритий в Україні. Сьогодні цього немає”, – сказав він.

Важливість соціальної реформи президент пояснив не тільки трагедією в Харкові, а й незаконним функціонуванням будинків для людей похилого віку по всій Україні.  За словами Зеленського, в цій сфері повинна бути проведена “глобальна реформа” і для її напрацювання буде створена робоча група.

Також глава держави зазначив, що такі послуги можуть надавати як приватні, так і державні заклади.

“Люди можуть отримувати нормальні якісні послуги. Такий ринок справедливих соціальних послуг має бути відкритий в Україні. Сьогодні цього немає”, – зазначив Зеленський.

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано