ГоловнаСуспільствоЗалізничники Кривого Рогу оголосили про початок італійського страйку

Залізничники Кривого Рогу оголосили про початок італійського страйку

Залізничники Кривого Рогу оголосили про початок італійського страйку на підтримку гірників.

Про це повідомив голова первинної профспілкової організації Вільної профспілки залізничників України Криворізького депо В’ячеслав Федоренко, пише Укрінформ.

“Працівники Криворізького депо сьогодні, на підтримку протесту гірників ПАТ Криворізький залізорудний комбінат (КЗРК), почали італійський страйк – “роботу за інструкцією”. Це передбачає бездоганне виконання своїх посадових обов’язків на роботі. Однак є нормативні документи, яким повинні відповідати машини і механізми, на яких ми працюємо, а вони не відповідають, тому що локомотиви експлуатуються з 60-х років, а з 2012 року припинили виконувати капітальні ремонти. Таким чином, ми звернемо увагу на те, що порушується охорона праці, трудове законодавство з оплати праці”, – сказав Федоренко.

Залізничники прагнуть отримати пільгове забезпечення пенсій і включення професій в список пільгових посад №1, 2, це стосується, зокрема, посад машиніста електровоза, помічника машиніста електровоза і тепловоза.

Тим часом під землею продовжують страйкувати 59 гірників КЗРК. Усе більше шахтарів і їхніх родичів також їдуть протестувати в Київ.

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано