ГоловнаПолітикаВерховна Рада встановила пільгові ставки ввізного мита на деякі товари

Верховна Рада встановила пільгові ставки ввізного мита на деякі товари

Нардепи прийняли за основу законопроєкт №4410, який вносить зміни до розділу ХІ Митного тарифу щодо уніфікації ставок ввізного мита на товари легкої промисловості.

Як повідомляє прес-служба Мінфіну, підготовлений Мінфіном законопроект уніфікує ставки ввізного мита на товари легкої промисловості для прискорення митного оформлення таких товарів та сприяння розвитку легкої промисловості.

«Така уніфікація передбачає встановлення однакових пільгових ставок ввізного мита на однорідні товари легкої промисловості шляхом зниження (по 255 підкатегоріях) або підвищення (по 25 підкатегоріях) діючих ставок. Запропонована уніфікація не перевищує зв’язаних ставок у рамках зобов’язань, взятих Україною при вступі до СОТ», – зазначає заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

Законопроект передбачає встановлення наступних пільгових ставок ввізного мита:

  • у розмірі 0 % на сировину, що не виробляється в Україні (пряжа, волокна, нитки 50 – 53 групи УКТ ЗЕД), а також, за пропозицією Мінекономіки, на штучні волокна товарних позицій 5505, 5506 та 5507;
  • у розмірі від 1 до 8 % на готову продукцію – тканини, фетр і повсть, сітки плетені, шпагат та канати.

Також документом пропонується підвищити повні ставки ввізного мита до 10 % на товари легкої промисловості по тих товарних підкатегоріях, де такі ставки менші 10% (105 товарних підкатегорій). Положення законопроекту не поширюються на товари походженням з країн, з якими укладено угоди про вільну торгівлю.

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано