ГоловнаПолітикаВ Україні вперше головою ОДА призначили жінку

В Україні вперше головою ОДА призначили жінку

Володимир Зеленський призначив Анну Коваленко головою Чернігівської обласної державної адміністрації. Це – єдина жінка, яка очолює область в Україні.

Що відомо про чиновницю: Анна Коваленко народилася 5 травня 1991 року в місті Буча Київської області. Здобула ступінь магістра театрознавства у Київському національно університет театру, кіно і телебачення, нині — аспірантка Національної академії державного управління при президенті України (спеціальність — Публічне управління), повідомляє hromadske.

У 2013−2014 роках Коваленко брала активну участь у Євромайдані. У січні 2014 року вона організувала та очолила 39-ту жіночу сотню Самооборони Майдану,наразі очолює громадську організацію «Жіноча сотня».За результатами парламентських виборів у 2019-му пройшла до Верховної Ради за списком партії «Слуга Народу» (номер 35). Увійшла в Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

З вересня 2019 року працювала заступницею голови Офісу президента України, пізніше — заступницею міністра розвитку громад і територій.

 

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано