ГоловнаПолітикаУряд планує запустити агрострахування: як це працюватиме

Уряд планує запустити агрострахування: як це працюватиме

Кабмінна схвалив проєкт закону, яким визначається механізм дії страхування сільськогосподарської продукції та скасовується страхування через Аграрний страховий Пул.

Як повідомляє пресслужба Мінекономіки, проєкт змін до закону “Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою” розробляли спільно Нацбанком та з учасниками аграрного та страхового ринків, представниками профільних асоціацій та міжнародними експертами, інформують «Новини Сьогодні».

Положення щодо страхування сільськогосподарської продукції через Аграрний страховий Пул, “який не був прозорим фільтром для професійного та відкритого відбору страховиків” буде скасоване. До страхових компаній висуватимуться вимоги щодо роботи, а також визначатимуться прозорі механізми контролю за ними.

“Державна підтримка агрострахування є ефективним інструментом у багатьох країнах світу. Ми всі розуміємо, наскільки ця підтримка є важливою і довгоочікуваною для українських фермерів, особливо коли говоримо про глобальні зміни клімату та передбачувані погодні умови, такі, наприклад, як посуха”, –  зазначив  міністр економіки Ігор Петрашко.

До об’єктів страхування належатимуть посіви, урожай агрокультур, багаторічні насадження та їх урожай, сільськогосподарські тварини, риба, водні біоресурси, сім’ї бджіл з їх продуктами, дохід від реалізації первинної сільськогосподарської продукції.

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано