ГоловнаТоп новини“Укрзалізниця” запускає “човникові електрички”

“Укрзалізниця” запускає “човникові електрички”

“Укрзалізниця” займається реалізацією проекту “Київ City Express”, який передбачає роботу приміських електричок за принципом човника.

Човниковий маршрут – заздалегідь визначений маршрут, по якому транспортний засіб рухається без проміжних зупинок. Даний принцип дозволить збільшити вдвічі кількість пасажирів, які щодня прибувають до столиці з міст-супутників – до 150 тисяч осіб.

Про це повідомив голова правління “Укрзалізниці” Володимир Жмак під час презентації проекту в рамках Всеукраїнського форуму “Україна 30. Інфраструктура” в Києві, інформує УНІАН.

Сьогодні кожен день до Києва приїжджають близько 450 тисяч осіб, з них 77 тисяч приїжджають залізничним транспортом вдень. В рамках цього проекту ми плануємо збільшити кількість пасажирів до 150 тисяч… У нас є інфраструктура, у нас є рухомий склад. Попри його знос, ми зможемо ще один-два роки підтримати його в робочому стані, після чого нас потрібно буде його оновлювати, оновлювати швидкими темпами”, – сказав він.

Наразі човникові електрички будуть впроваджувати на маршрутах “Буча-Святошино”, “Боярка-Київ”, відкривати нову ділянку “метро Почайна – Вишгород”.

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано