ГоловнаТоп новиниУ Києві зафіксували небезпечний рівень забруднення повітря

У Києві зафіксували небезпечний рівень забруднення повітря

У столиці вже не вперше зафіксували перевищення допустимого рівня шкідливих домішок у повітрі. У різних районах Києва відчувається різкий запах гарі.

Про рівень забруднення у Києві повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського, інформує hromadske.

За результатами досліджень обсерваторії, у період з 12 по 18 січня у повітрі в Києві гранично допустимі концентрації перевищували:

  • завислі речовини (пил) – у 1,1-1,2 раза на Бессарабській площі, проспекті Перемоги (район метро Святошин);
  • діоксид сірки – у 3,6-3,9 раза на Бессарабській площі, вулицях Каунаській, Інженера Бородіна, площі Перемоги, Оболонському проспекті та у 2,3-3,4 раза на інших постах спостережень крім проспекту Науки;
  • діоксид азоту – у 5,5-7,2 раза на вулицях Каунаській та Інженера Бородіна, площі Перемоги; у 4,0-4,8 раза на Бессарабській площі, проспекті Перемоги, бульварах Лесі Українки та Вацлава Гавела; та у 3,1-3,9 раза – на усіх інших постах крім проспекту Науки;
  • формальдегід – у 2,0-2,2 раза на проспекті Перемоги, площах Бессарабській і Перемоги, вулицях Олександра Довженка та Каунаській; та у 1,4-1,8 раза – на інших постах спостережень, крім проспекту Науки.

Забруднення повітря у Києві підтвердила і Газоаналітична лабораторія Комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС). Заміри повітря ввечері 19 січня показали перевищення показників продуктів горіння (діоксиду азоту і оксиду вуглецю) у 2 рази.

У Київській адміністрації  кажуть, що запах гарі відчувається через активну роботу котлових систем у приватних секторах.

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано