ГоловнаУкраїнаКорисні новиниСкандинавська хода: переваги оздоровчої практики

Скандинавська хода: переваги оздоровчої практики

Скандинавська хода – це унікальний вид спорту, що з кожним роком набирає все більшої популярності. «Новини Сьогодні» зібрали цікаві факти про цей вид фітнесу та розкажуть про переваги такої активності.

Якщо ви хочете регулярно займатися спортом, але біг – не ваш варіант, тоді радимо  спробувати  скандинавську ( або північну) ходу  «Nordic Walking». Цей вид фізичної активності придумали фіни. Це – безкоштовно, просто і є одним із найлегших способів стати здоровішим та навіть схуднути.

Cкандинавська ходу придумали фіни. Спочатку  це був літній тренувальний режим для лижників. Зараз – це спортивний тренд і фізичні вправи для всього тіла, які може виконувати будь-хто і будь-де.

Основний інструмент –  спеціально розроблені палиці, які задіюють силу верхньої частини тіла для руху вперед. Скандинавська ходьба підходить людям будь-якого віку та рівня підготовки.

Такий вид занять допоможе знизити ризик виникнення хронічних захворювань, таких як хвороби серця, діабет 2 типу, астма, інсульт і деякі види раку. Під час ходи зміцнюється серцевий м’яз, стабілізується кров’яний тиск, знижується пульс, підвищується еластичність судин, зменшується ризик тромбоутворення.

Важливо, що під час скандинавської ходи навантаження розподіляється рівномірно по всьому тілу. Завдяки цьому під час заняття задіяно 90% м’язів.

Скандинавською ходьбою можна займатися будь-де, але спершу рекомендуємо ознайомитися з технікою у кваліфікованого інструктора.

Для занять вам знадобиться пара палиць для скандинавської ходьби, зручне прогулянкове взуття та каомфортний спортивний одяг.

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано