ГоловнаУкраїнаКорисні новиниШтучна, жива, чи альтернативна: актуальні ціни на ялинки

Штучна, жива, чи альтернативна: актуальні ціни на ялинки

Свято наближається – ялинка наряджаються. Якщо ви досі не вирішили,  якою буде ваша новорічна красуня – живою, штучною,чи не схожою на інші –поради журналістів сайту  «Новини Сьогодні» стануть вам у нагоді.

Якщо ви прихильник традиціної живої ялинки, яка принесе у вашу домівку неймовірний аромат і тисячі колючок – тоді цьогоріч готуйтесь заплатити за живу красуню від 60 до260 гривень. У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства повідомляють, що орієнтовні ціни на хвойні дерева стартуватимуть від 60 грн за ялинку до 1 метра. За деревце 1,5 метра – 75 гривень;1,6-2 метри – 93 гривні; 2,1-2,5 метри – 130 гривень; 2,6-3,5 метри – 173 гривні;3,6 метра – 260 гривень.

«Новини Сьогодні» радять купувати живі ялинки у горщиках, аби після свят дати змогу дереву рости у природі.

Якщо у вас є штучна ялинка – тоді вам залишається лише її прикрасити. Якщо плануєте придбати довговічну новорічну красуню, орієнтуйтесь, що ціни стартують від 300 гривень,а далі – все залежить від розміру, гілочок та дизайну ялинки.

А як щодо альтернативної ялинки? Її можна створити з будь-яких речей та предметів інтер’єру. «Новини Сьгодні» зібрали добірку оригінальних альтернативних ялинок.

Обирайте свій варіант ялинки та створюйте особливу новорічну атмосферу для себе та рідних.

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано