ГоловнаУкраїнаКорисні новиниЩо робити, якщо на вас впала бурулька

Що робити, якщо на вас впала бурулька

Вас також лякають льодяні бурульки, які звисають з дахів будинків та час від часу падають униз? А  що робити, якщо бурулька впала на вас, або вашу автівку? «Новини Сьогодні» зясували, куди звертатись та хто відповідатиме за інцидент.

Усі чудово знають, але точно не всі дотримують елементарних правил безпеки взимку:  не ходити під будівлями та обходити місця скупчення бурульок.

Якщо ж ви все ж стали випадковою жертвою бурулькопада, найперше, що радимо – зафіксуйте цю ситуацію. Зробіть кілька фото, зніміть відео де саме це сталось, зніміть саму бурульку та себе на місці інциденту. Якщо поряд були свідки – запишіть їх номер телефону на випадок потреби підтвердження ситуації. Також у нагоді може стати відео з банкомату/магазину поряд. Усе це знадобиться, якщо ви захочете отримати компенсацію за нещасний випадок та звернетесь до суду.

Якщо ви стали свідком інциденту, коли  бурулька впала на людину – по можливості надайте першу допомогу постраждалому та викличте швидку Переконайтесь, що у потерпілого немає відкритої рани,або кровотечі від гострого удару.

Якщо бурулька впала на вашу автівку, радимо ретельно зафіксувати факт пошкодження машини, знайти свідків та викликати на місце правоохоронців, які зафіксують подію документально. З усіма документам ви зможете звернутися до суду та у  ЖКГ, на балансі якого стоїть будівля, з якої впали бурульки.

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано