ГоловнаСуспільствоПрограму доступного житла для молоді подовжили до 2023 року

Програму доступного житла для молоді подовжили до 2023 року

Уряд подовжив дію Державної програми забезпечення молоді житлом до 2023 року.Про це повідомляють у  Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву.

Проблема забезпечення молоді житлом залишається однією з найбільш актуальних для України, її невирішеність є однією з причин міграції української молоді за кордон, наголошують у відомстві. За даними Держстату, на квартирному обліку в місцевих органах влади перебувають понад 657 тис. громадян, з них понад 68 тис. – молодь. Крім того, станом на 1 липня 2020 року у відкритих реєстрах Держмолодьжитла зареєстровано 7513 заяв громадян для участі у Державній програмі забезпечення молоді житлом на 2013-2020 роки.

“Рішення уряду створює законодавче підґрунтя для забезпечення власним житлом молодих родин по всій країні на значно більш вигідних умовах, ніж ті, що пропонують банківські установи. Наступним кроком до досягнення цієї цілі повинно стати фінансування молодіжної житлової програми у межах, передбачених бюджетними запитами Держмолодьжитла”, – йдеться у повідомленні.

За даними Держмолодьжитла, протягом 2013-2020 років до Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2020 роки було профінансовано 1,1 млрд грн, у тому числі із державного бюджету – 317,6 млн грн, із місцевих бюджетів – 693 млн грн. Саме за рахунок цих коштів видано 2237 пільгових довгострокових кредитів молодим сім’ям і одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла.

 

Поширити:
Немає коментарів

Залиште коментар

error: Увага: Копіювання заблоковано