ГоловнаПолітикаПрезидент схвалив незалежність бюджетів ОТГ

Президент схвалив незалежність бюджетів ОТГ

Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” щодо розмежування бюджетів районів та бюджетів територіальних громад.

Як повідомляє прес-служба глави держави, документ уніфікує визначення терміну “бюджети місцевого самоврядування”. Закон також передбачає розмежування доходів і видатків між бюджетами районів і територіальних громад; встановлення складу доходів і видатків бюджетів територіальних громад в обсягах, закріплених за бюджетами міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад; встановлення рівних умов для сільських, селищних, міських територіальних громад у бюджетному забезпеченні.

“Необхідність відповідних змін до Бюджетного кодексу зумовлена тим, що 16 квітня Верховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законів щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад”, а 17 липня парламент ухвалив постанову “Про утворення та ліквідацію районів”. Новий адміністративно-територіальний устрій базового та районного рівнів потребував відповідних змін правових засад функціонування бюджетної системи”, – йдеться у повідомленні.

Поширити:
Теги
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано