ГоловнаТоп новиниПід ВР мітингують власники “євроблях”: деталі

Під ВР мітингують власники “євроблях”: деталі

У Києві під будівлею Верховної Ради мітингують власники автомобілів на єврономерах. Вони вимагають від депутатів ухвалити законопроєкт №3704 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку”.

Організатором заходу виступає Всеукраїнська громадська організація “АвтоЄвроСила”. Участь в акції приймають представники організації з різних міст України. Пряма трансляція мітингу вдібувається на сторінці організації у Фейсбук.

Основна вимога мітингарів – ухвалення парламентом законопроєкту щодо виключення легкових авто з переліку підакцизних товарів та скасування норми про справляння з їх реалізації акцизного податку. Також законопроєкт №3704 спрощує митні процедури оформлення та реєстрації автомобілів на іноземних номерах.

Вимоги, які учасники протесту висувають до парламентаріїв: зібрати Комітет ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, проголосувати за законопроєкт №3704 на комітеті, поставити законопроєкт №3704 на голосування Верховної Ради, ухвалити законопроєкт №3704 та передати на підпис Президенту.

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано