ГоловнаСуспільствоПенсійний фонд оновив показник середньої зарплати для розрахунку пенсій

Пенсійний фонд оновив показник середньої зарплати для розрахунку пенсій

ПФУ затвердив новий показник середньої зарплати для розрахунку виплати за підсумками серпня. Якщо розмір власного доходу не змінився коефіцієнт заробітку збільшиться.

 За інформацією Пенсійного фонду, у серпні середня зарплата, з якої заплатили внески, становить 9608 грн і 67 копійок. Аби дізнатися майбутній розмір виплати, потрібно приблизне співвідношення своєї зарплати до середньої помножити на стаж, 1% і на середню зарплату за три минулі роки. Останній показник – близько 10 тис. грн.

До прикладу, якщо ви отримуєте середню зарплату (близько 11 тис.), у такому випадку приблизний розрахунок майбутньої пенсії виглядатиме так: 10 000 помножити на 35 помножити на 1 і на 1%. Де одиниця– співвідношення своєї зарплати до середньої, 35 – стаж, а 1% – коефіцієнт оцінки стажу, який у всіх один, повідомляє obozrevatel.

Із середньою зарплатою можна розраховувати на пенсію близько 3500 грн. Важливо водночас зазначити, що мільйони українців, зокрема й фізичних осіб-підприємців, офіційно платять податки з мінімальної зарплати. У такому випадку коефіцієнт заробітку у формулі буде значно меншим одиниці, а претендувати можна буде тільки на мінімальну пенсію. Зараз це 1712 грн (якщо є повний стаж, можна отримувати більше).

Поширити:
Немає коментарів

Залиште коментар

error: Увага: Копіювання заблоковано