ГоловнаСуспільствоПаспорти вакцинації можуть запровадити і для українців– Ляшко

Паспорти вакцинації можуть запровадити і для українців– Ляшко

Тих, хто робитиме вакцинацію від коронавірусу, заноситимуть до спеціальної електронної бази, аби потім лікарі могли видати довідку про щеплення. 

Про це повідомив головний санлікар Віктор Ляшко в ефірі “Україна 24”. За його словами, коли на міжнародному рівні запровадять паспорти вакцинації, така електронна система дозволить оперативно видавати довідки про щеплення.

За словами Ляшка, за власні кошти вакцину українці зможуть придбати не раніше другого півріччя 2021 року. Втім, держава начебто зацікавлена безкоштовно вакцинувати громадян.

Ляшко наголосив, що влада робитиме все можливе, щоб повнолітні українці безкоштовно отримали дві дози вакцини.

“Сьогодні держава зацікавлена зробити щеплення безоплатно для всіх верств населення. Тому на перших етапах не потрібно розглядати можливість щеплення за власні кошти у приватних структурах, оскільки ми зацікавлені й маємо ресурс викуповувати всю вакцину, яка буде потрапляти або матиме можливість потрапити на ринок України. Коли ми говоримо про потенційну можливість вакцинації за власний кошт, це ми говоримо як мінімум про друге півріччя 2021 року, але і то не факт“, – сказав Ляшко.

 

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано