ГоловнаСвітКіпр відкриє кордони з березня: які умови в’їзду для українців

Кіпр відкриє кордони з березня: які умови в’їзду для українців

Після закриття кордонів через другу хвилю пандемії коронавірусу, Кіпр став першою країною ЄС, яка, дозволить в’їзд іноземних туристів не пізніше 1 березня.

Як повідомляє пресслужба Міністерства туризму України, Кіпр готовий приймати громадян усіх держав ЄС та Європейської економічної зони, країн зі спільного “зеленого списку”. Також дозвіл поширюється на туристів із України, Росії, Білорусї, Великої Британії, Ізраїлю, Єгипту, Йорданії, Лівану, ОАЕ та Саудівської Аравії незалежно від їхнього поточного епідемічного стану.

Обов’язковою умовою в’їзду до країни є ПЛР-тест, зроблений за 72-години до вильоту. Однак, туристам доведеться ще раз підтвердити свій негативний результат по прибуттю до Кіпру, повторно здавши тестування. Ці процедури оплачуватиме турист за свій кошт.

“Незмінним залишається наше зобов’язання, що з 1 березня 56 країн, згаданих вище, будуть переміщені з “сірої” категорії (для якої діє вимога самоізоляції) та будуть переміщатись лише між “зеленою”, “помаранчевою” та “червоною” категоріями (для якої самоізоляція не потрібна)”, – пояснили у відомстві.

У разі поліпшення ситуації із кількістю хворих на коронавірус в Україні, уряд Кіпру планує поступово зовсім відмовлятися від тестувань. Керівництво країни також дало зобов’язання щодо лікування туристів за рахунок держави у разі інфікування під час перебування на території Кіпру.

 

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано