ГоловнаУкраїнаКорисні новиниЯк правильно зустрічати Новий рік 2021: цікаві прикмети

Як правильно зустрічати Новий рік 2021: цікаві прикмети

Свято наближається! У передноворічній метушні «Новини Сьогодні» радять зробити паузу та дізнатися більше про рік Бика.

Головний символ  2021 року – Білий металевий Бик, який уособлює дику неприборкану силу природи і владу. Металева стихія 2021 року посилюватиме цей символ залізною волею, а білий колір – надаватиме упевненістьв собі.

Астрологи вважають, що Рік Бика – це час стриманих, консервативних, небагатослівних, педантичних і надійних людей. 12 місяців, проведених під його заступництвом Бика, обіцяють бути спокійними і стабільними. Вдача та успіх супроводжуватимуть тих, хто багато працює.Також саме 2021 стане сприятливим для заробляння грошей.

Як відомо, бики не люблять червоний колір. Тому, аби не розлютити тварину, радимо не використовувати червоні та леопардові відтінки та принти у декорі і вбранні. Перевагу надавайте світлим нейтральним відтінкам.

Щодо святкових страв – цьогоріч не можна готувати й ставити на стіл страви з телятини та яловичини. За  прикметами, цим Ви можете розлютити символ року і він відвернеться від Вас.

Традиційно у святкову ніч не можна сваритися, ображатися і з’ясовувати стосунки. Налаштуйтесь на доброзичливу і позитивну атмосферу, тоді вона зберігатиметься протягом усього року.

 

Поширити:
Немає коментарів

Залиште коментар

error: Увага: Копіювання заблоковано