ГоловнаУкраїнаКорисні новиниЧи допомагають фотографії насправді зберегти спогади?

Чи допомагають фотографії насправді зберегти спогади?

Сфотографувати, аби не забути. Ви теж частенько користуєтесь таким прийомом? «Новини Сьогодні» розкажуть, чому варто більше запамятовувати очима, ніж камерою телефону.

Професорка психології Лінда Генкель провела експеримент у ході якого виявилось, що часте фотографування погіршує здатність згадати деталі події.

“Ми вважаємо камеру своєрідною зовнішньою пам’яттю. Ми очікуємо, що всі деталі зафіксує камера, і тому не приділяємо їм уваги. Відтак, фотографування знижує нашу короткострокову пам’ять, але за допомогою світлин у майбутньому ми краще і довше пам’ятаємо події” , – пояснює Лінда.

Дослідниця радить обмежити кількість знімків, які ви робите щодня та ретельніше обирати те, що ви бажаєте зафіксувати на фото.

“Коли у відпустці ви бачите щось красиве, то зробіть кілька знімків, а потім відкладіть камеру і спробуйте насолодитися краєвидом. Передивіться знімки пізніше, розсортуйте і надрукуйте їх. Не забувайте згадувати минуле разом з іншими людьми. Всі ці речі допомагають зберегти спогади”,– рекомендує професорка.

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано