ГоловнаТоп новиниЧерез спалах коронавірусу на Прикарпатті встановили 16 блокпостів

Через спалах коронавірусу на Прикарпатті встановили 16 блокпостів

У зв’язку зі складною епідситуацією з COVID-19 в Івано-Франківській області встановили 16 карантинних блокпостів. На них працюють медики, поліцейські та нацгвардійці.

Як  повідомляють у поліції, на пропускних пунктах контролюють дотримання карантинних обмежень у сфері пасажирських перевезень, міряють температуру та за потреби перевіряють документи. Якщо у когось виявляють ознаки захворювання на коронавірусну хворобу – людину відправляють до медзакладу.

5 блокпостів працюють цілодобово:

  • Івано-Франківськ (автошлях Н-10, Калуське шосе);
  • Івано-Франківськ (автошлях Н-09, вул. Галицька);
  • с. Черніїв (автошлях Т0906);
  • с. Делятин, Надвірнянський район (автошлях Н-09);
  • с. Яблуниця, Надвірнянський район (автошлях Н-09).

Ще 11 пунктів працюють з 06:00 по 21:00.

Правоохоронці також проводять із людьми роз’яснювальну роботу, пояснюють їм важливість дотримання карантину та закликають обмежити пересування і виїжджати з населених пунктів лише за крайньої потреби. У міліції наголошують, що не обмежують пересування громадян, а лише здійснюють контроль.

Як відомо, на Прикрпатті в порівнянні з попереднім тижнем фіксують зростання захворюваності на 33,3%. Коефіцієнт виявлення випадків становить 38,99% (за норми менш як 11%), а показник динаміки становить 19,6% (має бути менш як 10%).

Найбільш стрімкі темпи зростання кількості хворих фіксують у Коломийському, Надвірнянському районах та в Івано-Франківську.

 

 

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано