ГоловнаУкраїнаКорисні новини5 справ, які треба встигнути до кінця року

5 справ, які треба встигнути до кінця року

2020-й от-от завершиться. «Новини Сьогодні» пропонують разом з закінченням року, встигнути зробити кілька справ, які не просто допоможуть розпочати рік з чистого аркушу, а і зроблять вас щасливішими.

  1. Створіть святкову атмосферу у помешканні. Запах хвої, цитрусових, магія вогників, затишок та святкові новорічні аксесуари допоможуть налаштувати настрій на потрібну хвилю.
  2. Менше непотрібних речей – більше позитивної енергії! Зробіть новорічну ревізію та позбудьтесь усього зайвого. Якщо є одяг, книжки, іграшки, посуд в хорошому стані, який шкода викинути – віддайте на благодійність.
  3. Напишіть, за що ви вдячні 2020-му. Також можете створити окремий список ваших особистих досягнень. І, за традицією, вже можна починати планувати наступний рік, робити свою dream map та налаштовуватись на нові звершення.
  4. Підготуйте подарунки на свята. Цьогоріч, як ніколи, черги і натовпи не актуальні, тому подбайте про презенти та зробіть закупи на святкові вихідні заздалегідь.
  5. Закрийте усе невирішені фінансові питання (кредити, борги) до кінця 2020-го.

А ще, обов’язково здійсніть свою мрію, або ж допоможіть здійснити її тим, хто не може зробити це самотужки. Адже дива трапляються саме перед Новим роком.

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано