ГоловнаУкраїнаКорисні новини3 кроки до підвищення особистої ефективності

3 кроки до підвищення особистої ефективності

З усіх-усюд лунають цитати про мотивацію, особистий успіх та продуктивність. Як пропрацювати скіл ефективності не на словах, а на ділі? «Новини Сьогодні» відшукали кілька законів продуктивності, які направлять вас у вірному напрямку.

Закон Паретто говорить, що лише 20% ваших дій приносять 80% успішних результатів. А усі інші справи, якими ви займаєтесь протягом дня та які займають більшу частину часу, припадають на 80% дій і призводять лише до 20% результатів. Спробуйте зрозуміти, які саме  20% з усіх ваших справ є  найголовнішими завданнями, сфокусуйтесь на них та намагайтесь приділити максимум уваги протягмо дня.

Настйпний закон – Закон Стіва Тейлора, який каже, що порядок ваших дій сильно впливає на ефективність. Залишайте свої рутинні справи на потім у моменти, коли ви відчуваєте приплив натхнення, сил, бадьорості і величезне бажання робити ту саму справу свого життя. А коли відчуваєте, що ваша енергія на межі і ви втомилися – тоді і можна присвятити себе звичайним буденним справам, які самі себе точно не зроблять.

Також пам’ятайте про Закон стагнації: при одержанні видимих результатів, приріст ефективності знижується. Коли з самого початку роботи над проектом у вас одразу усе вдається –  головне не розслабляйтесь. Якщо зробите паузу та почнете відкладати ідею на завтра— у цю ж мить почнеться спад ефективності. Аби не було відчутного спаду продуктивності та мотивації, робіть усе не поспішаючи.

 

Поширити:
Немає коментарів
error: Увага: Копіювання заблоковано